My Local Home Vallarta
Gasten van My Local Home Vallarta Puerto Vallarta hotel kunnen gemakkelijk het dorp Quimixto, gelegen op 17 minuten wandelen ervandaan, bereiken.
Het centrum van Puerto Vallarta kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals het Playa Camarones liggen op 2 km verderop. Tot de uitgaansgelegenheden in de Hotel wijk behoort Casino Life Vallarta, binnen 10 minuten wandelen van deze bed en breakfast. Galerias Vallarta is in de buurt van My Local Home Vallarta Puerto Vallarta gelegen. Je kunt de bus nemen bij de Prisciliano Sanchez y Calle Universo bushalte, binnen 150 meter afstand van dit hotel in Puerto Vallarta.
Een strijkijzer en strijkplank, airconditioning zijn ook inbegrepen, en een balkon en een zitruimte zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak. De badkamers hebben een apart toilet en een douche.
De nabijgelegen eetgelegenheden zijn onder andere Mr. Burguer, dat op in de nabijheid van My Local Home Vallarta is genesteld.
- Locale bezienswaardigheiden
- Caballito4698 km
- Canopy Bay2437 km
- Ro'Wo Galeria artesanías y antiguedades4968 km
- John Huston Plaza4353 km
- Glass Gallery EM3407 km
- Baai van Banderas2563 km
- Vallarta Art Walk4541 km
- Oficina de Proyectos Culturales Puerto Vallarta4775 km
- Indignia4354 km
- Luchthavens
- Luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf My Local Home Vallarta hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van My Local Home Vallarta hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in My Local Home Vallarta hotel?
Klanten van My Local Home Vallarta hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in My Local Home Vallarta hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in My Local Home Vallarta hotel is $63. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in My Local Home Vallarta hotel?
My Local Home Vallarta hotel biedt Familie Kamer en Duplex Studio met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.